آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

PDF Scanner PROocs scan+ OCR v2.0.1

PDF Scanner PRO:Docs scan+ OCR یک برنامه جدید برای اسکن اسناد در اندروید است که به شما امکان می‌دهد برگه‌های کاغذی خود را به اسناد PDF با کیفیت تبدیل کنید. تصاویر خود را به PDF اعلاء تبدیل کرده و آن‌ها را به فضاهای ابری از جمله دراپ‌باکس، گوگل درایو، اورنوت و غیره ارسال کنید.

چیزهایی که این برنامه را از سایر برنامه‌های اسکنر اسناد متمایز می‌کند:

سیستم تشخیص متن (OCR) داخلی با پشتیبانی از بیش از 50 زبان

قابلیت اضافه کردن امضاء دیجیتالی و یا مهر کردن اسناد اسکن شده

تنها به وسیله یک کلیک چند تصویر و یا فایل PDF را به برنامه وارد کنید

مبدل PDF به JPG به شما امکان می‌دهد صفحات یک سند PDF را استخراج و به تصاویر JPG تبدیل کنید

همه کارهای پردازش تصویر در یک پنجره انجام می‌شود و نیاز به جابجایی میان پنجره‌ها نیست

ویژگی کنترل نسبت تصویر به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز تصاویر را منقبض کرده و یا بکشید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود