آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب
احتمالا می‌پسندید 6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب

Weave Pro (Video + Camera) v1.2.4

Weave (Video + Camera) روشی جدید برای ضبط ویدیو و اتصال لحظات شما به یکدیگر در یک مونتاژ ویدیویی کوتاه با رزولوشن بالا به شما ارائه می‌کند. با استفاده از ابزار اساسی مانند برش، انتخاب عنوان آهنگ و ویدیو می‌توانید ویدیو‌های خود را ویرایش کرده و بهبود دهید. با استفاده از 60 حالت از پیش تعریف شده فضاهای مختلفی برای ویدیوی خود ایجاد کنید. با استفاده از فیلترهای مختلف ویدیوهای خود را به کارهای هنری تبدیل کنید. با رابط کاربری ساده برنامه هرکسی می‌تواند به تولیدکننده فیلم لحظات خودش تبدیل شود.

ویژگی‌ها:

برای ضبط دکمه را فشار داده و نگاه دارید

دارای سیستم فوکوس خودکار و دستی

ویدیوهای کوتاه را به یک مونتاژ حداکثر 1.5 دقیقه‌ای تبدیل کنید

ویدیوهای کوتاه را ببرید، حذف کنید و ترتیبشان را تغییر دهید

می‌توانید عنوان آهنگ و ویدیو را اضافه کنید

دارای فناوری تعادل رنگ سفید خودکار (AW)

امکان وارد کردن فایل‌های دارای فرمت .MP4, .JPEG, .PNG و .BMP

پیش‌نمایش زنده به همراه تغییر زنده تنظیمات

امکان ترکیب آهنگ ویدیو با موسیقی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود