آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Lost Lands: Mahjong v1.0.6 + data

به دلیل ویران شدن قلمروشان، الف‌ها مجبور شدند تا برای جست و جوی یک خانه جدید عازم دریا شوند. از قضا یک طوفان کشتی‌شان را درهم شکسته و به ساحل یک جزیره گم شده می‌رسند. کوهستان‌های مرتفع، دره‌های خوشبو و رودهای درخشان، فرزند طبیعت به چه چیز دیگری نیاز دارد؟

اما دنیای زیبای جدید آن‌ها پر از خطر است. زمانی که قصد ترک را کردند، متوجه شدند که جزیره توسط یک طوفان غیر قابل نفوذ جادویی احاطه شده است. بازماندگان آنجا افسانه‌ای درباره آخرین الف‌های باستانی به خاطر دارند، که باید از خوابی هزار ساله بیدار شوند و برای غلبه بر سختی‌های موجود به آن‌ها کمک کنند.

در بازی Lost Lands: Mahjong با انجام پازل‌های مختلف به ماجراجویی الف‌ها ملحق شوید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید