آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Lost Lands: Mahjong v1.0.6 + data

به دلیل ویران شدن قلمروشان، الف‌ها مجبور شدند تا برای جست و جوی یک خانه جدید عازم دریا شوند. از قضا یک طوفان کشتی‌شان را درهم شکسته و به ساحل یک جزیره گم شده می‌رسند. کوهستان‌های مرتفع، دره‌های خوشبو و رودهای درخشان، فرزند طبیعت به چه چیز دیگری نیاز دارد؟

اما دنیای زیبای جدید آن‌ها پر از خطر است. زمانی که قصد ترک را کردند، متوجه شدند که جزیره توسط یک طوفان غیر قابل نفوذ جادویی احاطه شده است. بازماندگان آنجا افسانه‌ای درباره آخرین الف‌های باستانی به خاطر دارند، که باید از خوابی هزار ساله بیدار شوند و برای غلبه بر سختی‌های موجود به آن‌ها کمک کنند.

در بازی Lost Lands: Mahjong با انجام پازل‌های مختلف به ماجراجویی الف‌ها ملحق شوید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید