آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lost Lands: Mahjong v1.0.6 + data

به دلیل ویران شدن قلمروشان، الف‌ها مجبور شدند تا برای جست و جوی یک خانه جدید عازم دریا شوند. از قضا یک طوفان کشتی‌شان را درهم شکسته و به ساحل یک جزیره گم شده می‌رسند. کوهستان‌های مرتفع، دره‌های خوشبو و رودهای درخشان، فرزند طبیعت به چه چیز دیگری نیاز دارد؟

اما دنیای زیبای جدید آن‌ها پر از خطر است. زمانی که قصد ترک را کردند، متوجه شدند که جزیره توسط یک طوفان غیر قابل نفوذ جادویی احاطه شده است. بازماندگان آنجا افسانه‌ای درباره آخرین الف‌های باستانی به خاطر دارند، که باید از خوابی هزار ساله بیدار شوند و برای غلبه بر سختی‌های موجود به آن‌ها کمک کنند.

در بازی Lost Lands: Mahjong با انجام پازل‌های مختلف به ماجراجویی الف‌ها ملحق شوید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود