آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hide & Secret: Pharaoh (Full) v1.3 + data

بازی Hide & Secret: Pharaoh (Full) به طور کامل برای دستگاه‌های موبایل بازطراحی شده است! به ماجراجویی‌های جهانگردی خود در سراسر دنیا ادامه دهید تا ارواح فرعون و ملکه باستانی که بیش از 2000 سال جدا شده بودند را دوباره متحد کنید. در اعماق معابد و اهرام ناشناخته سفر کنید تا در مأموریتی برای کشف اسرار ابدیت اسرار پنهان را برملا کنید.

ویژگی‌ها:

جهانگردی ماجراجویانه همه جانبه انجام دهید

دارای 8 سبک گیم‌پلی منحصربه‌فرد

ده‌ها مکان نفس‌گیر و جالب

صدها ساعت گیم‌پلی را انجام دهید

دارای صدا و موسیقی با کیفیتی در حد فیلم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود