آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Blockadillo Premium v0.6.0

Blockadillo Premium یک بازی اندرویدی آرکید است که در آن به وسیله یک حیوان کورگن تغییر رنگ دهنده باید کاشی‌های رنگی را با بترکانید. نکته بازی اینجاست که این گورکن در تمام مدت بازی جمع شده و در حال بالا و پایین جهیدن است. شما تنها می‌توانید آن را به سمت چپ و راست هدایت کنید تا آن را به کاشی‌هایی که باید بترکانید رسانده و مرحله را به پایان برسانید.

ممکن است سخت‌تر از آن چیزی که به نظر می‌آید باشد. کاشی‌ها رنگارنگ هستند و گورکن برای ترکاندن کاشی‌ها باید بر روی کاشی همرنگ آن‌ها برود. تغییر رنگ به وسیله کاشی‌های ویژه انجام می‌گیرد. علاوه بر آن تعداد زیادی چیزهای دیگر در مراحل برای پیدا کردن وجود دارند: کاشی‌هایی که تنها می‌توانند به وسیله رنگ خاص جابجا شوند، کلید‌ها،  ماشین‌های قدیمی، سکوهای متحرک، تله‌های مرگبار و گودال‌های بزرگ مواد مذاب در حال غلیان.

اگر به بازی‌های سبک پازل علاقه دارید این بازی چیزی است که قطعاً باید نگاهی به آن بیاندازید!

این نسخه بازی شامل همه مراحل بوده و فاقد تبلیغات می‌باشد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید