آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Furious Racing Tribute v2.66

به خشمگن ترین مسابقات رانندگی سه بعدی Furious Racing Tribute خوش آمدید ! در این بازی شما باید به یک راننده سریع السیر تبدیل شوید و در سراسر شهر رانندگی کنید. این مسابقات رانندگی واقع بینانه ترین رانندگی در طول جاده می باشد. به اتومبیل های دیگر ضربه وارد کنید و پول و شهرت های خاص و منحصر به فردی را نیز به دست آورید. آیا شما برای برگذاری یک چالش بسیار جدی و نفسگیر آماده هستید ؟ آیا فکر میک نید که بتوانید ماموریت ها و چالش هایا ین بازی را به صورت کامل پشت سر بگذارید ؟ کافی است یک بار نگاهی به جاده بیاندازید تا همه چیز دستتان بیاید. این بازی از جلوه های صوتی و آهنگ های کاملا سفارشی نیز به صورت کامل پشتیبانی می نماید. با پیشروی به سمت جلو و کسب امتیازات برتر قادر به سفارشی سازی و ارتقا اتومبیل خود نیز خواهید بود. شایان توجه بوده که گرافیک این بازی نیز به صورت سه بعدی طراحی گردیده است .

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عالی بود حال کردم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود