آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Movement Detection v4.0.2

Movement Detection یک برنامه افزودنی برای برنامه‌های Tasker یا Locale است که به شما امکان می‌دهد انواع مختلف حرکت از جمله رانندگی در اتومبیل، دوچرخه‌سواری و یا پیاده‌روی (زمان‌هایی که هیچ‌یک از این کارها را انجام نمی‌دهید) را شناسایی کنید. می‌توانید مطمئن باشید که تنظیمات مخصوص محل کار شما تا زمانی که اتومبیل را متوقف نکرده‌اید فعال نمی‌شوند، و یا در حالی که رانندگی می‌کنید بلوتوث را فعال و وای‌فای را غیر فعال کنید.

دقت داشته باشید که این برنامه یک افزونه است. برای به‌کارگیری این برنامه باید Locale یا Tasker را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده باشید. اگر نمی‌دانید که Locale یا Tasker چه هستند، پس این افزونه را نصب نکنید.

برای استفاده در برنامه Tasker باید به قسمت پروفایل‌ها رفته، یک شرط State ایجاد کنید. در پنجره‌ای که نمایان می‌شود، یک دکمه با برچسب Plugin. خواهید دید. بر روی آن لمس کنید تا Movement Detection را مشاهده کنید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید