آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Secret Case v1.049 + data

یک مأمور سابق FBI به نام جیمز، پس از خنثی کردن یک نقشه بین‌المللی از شما درخواست کمک دارد!

در نقش کلاریس بازی کنید، کسی که به دنبال یک عتیقه روحانی با قدرت‌های عظیم می‌گردد! نشان دهید که در اولین مأموریت فوق سری خود موفق خواهید شد و استاد خود را ناامید نکنید!

همراه با جیمز، این مأموریت شما را به سراسر دنیا خواهد برد، اما شما تنها کسی نیستید که در حال تحقیق در مورد بزرگترین اسرار تمام دوران‌ها می‌باشد…

در بازی Secret Case (FULL) رازهای فراوانی را کشف کنید که شما را به شدت آزمایش خواهد کرد! تیزبینی و سرعت خود را نشان دهید و سرنخ‌هایی را پیدا کنید که شما را از بقیه متفاوت می‌کنند!

هر کشور و مکانی که ملاقات می‌کنید سهم خود را از اسرار دارد، هیچ‌گاه تصورش را هم نمی‌کنید چه چیزی انتظار شما را می‌کشد…

ویژگی‌ها:

تعداد زیادی صحنه به سبک اشیاء پنهان

بازی‌های کوچک گوناگون

معماهایی که هربار پیچیده‌تر می‌شوند

برای شکست رکوردها مأموریت خود را آغاز کنید

دارای محیط با جزئیات بالا و گرافیک فول اچ‌دی

در سراسر دنیا (ژاپن، مصر، مکزیک، نپال و…) سفر کنید

در جوی معمایی با ناشناخته‌ها روبرو شوید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود