آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Exec White v1.0

برای داشتن ظاهری تمیز و حرفه‌ای از تم زیبای Exec White بر روی دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید. این یک مجموعه آیکان است که شامل آیکان‌های لوکس به رنگ سفید می‌باشد.

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 2100 آیکان سفارشی سازی شده

دارای تعدادی والپیپرهای اچ‌دی متناسب با آیکان‌ها

سازگار با اکثر لانچرهایی که قابلیت استفاده از مجموعه آیکان را دارند

پشتیبانی از آیکان تقویم پویا

نکات:

لانچر Go از ویژگی ماسک‌گذاری پشتیبانی نمی‌کند، پس به تنظیمات رفته و show icon base را غیر فعال کنید

لانچر Next تنها از آیکان‌های سیستمی پشتیبانی می‌کند، اما شما می‌توانید بقیه آیکان‌ها را به صورت دستی اعمال کنید

برای لانچر Smart باید از طریق برنامه اختصاصی تم اقدام کنید و از طریق تنظیمات لانچر آیکان‌ها را اعمال نکنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود