آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Aura v1.1

با استفاده از تم Aura تجلی پاییز را بر روی دستگاه اندرویدی خود احساس کنید.

این یک مجموعه آیکان زیبا با پالت رنگ مجلل است که شامل 6 رنگ می‌شود. متوجه خواهید شد که اشکال و عناصر خاصی دارای یک سایه هستن که شبیه به مجموعه آیکان Elementary از همین توسعه‌دهنده می‌باشد، و این کمک می‌کند تا رنگ‌ها جلوه بیشتری داشته باشند. هر آیکان از ابتدا با روش برداری بر روی یک صفحه 512 پیکسلی طراحی و سپس تا اندازه 192 پیکسل کاهش یافته تا نسبت به حفظ کیفیت آن اطمینان حاصل شود.

ویژگی‌ها:

برنامه داشبورد اختصاصی با سبک طراحی متریال

تعداد زیادی آیکان جایگزین که به صورت الفبایی مرتب شده‌اند

بر روی هر آیکان لمس کنید تا نام برنامه آن به نمایش درآید

دارای ویژگی درخواست آیکان هوشمند

پشتیبانی از آیکان تقویم پویا

شامل بیش از 30 والپیپر اصلی

بیش از 1000 آیکان که به صورت هفتگی به‌روز رسانی می‌شوند

پشتیبانی از لانچرهای Action Pro، Action 3، ADW، Apex، Atom، Aviate، CM، GO، Holo، Inspire، KitKat، LG Home، Lucid، Next، Nine، Nova، Smart، Solo، TST

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود