آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Portal Of Doom: Undead Rising v1.0.1

سال 2177 است. .شما یک پیمانکار امنیتی خصوصی هستید که همیشه به دنبال کار است. پس از دریافت یک تماس پریشان و مضطرب از ایستگاه فضایی نزدیک خود، تصمیم می‌گیرید که موضوع را بررسی کنید.

در بازی Portal Of Doom: Undead Rising سعی کنید بفهمید که چه بلایی بر سر ایستگاه فضایی آمده، آیا اشتباهی در آزمایشات رخ داده است؟

به دنبال سرنخ‌ها بگردید و به حقیقت دست پیدا کنید. راه خود را از مارپیچ ایستگاه فضایی به بیرون پیدا کرده و به همه هیولاها تیراندازی کنید. باید کلیدهای پنهان را بیابید تا بتوانید قفل درها را باز کرده و فرار کنید. به دنبال دستگاه‌های PDA بگردید و درباره آزمایشات بخوانید.

ویژگی‌ها:

5 نوع سلاح مختلف و درگاه‌هایی به دیگر ابعاد

33 مرحله ترسناک به سبک علمی تخیلی

گرافیک محیط باکیفیت سه‌بعدی

هیولاهای وحشتناک، عنکبوت‌ها، موجودات فضایی و زامبی‌های سه‌بعدی

سلاح‌های علمی‌تخیلی قدرتمند برای نابودی کامل!

دارای کنترل‌های شهودی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود