آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

3D Mystic Place Live Wallpaper v.1.0

3D Mystic Place Live Wallpaper مجموعه تصویر زمینه های بسیار زیبا و منحصر به فرد برای دیوایس های مبتنی بر اندروید می باشد. این برنامه بدون آگهی های اضافه طراحی شده که پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. این مجموعه تصاویر در مکان های عارفانه وجود دارد. رابط کاربری این مجموعه بسیار زیبا و شیک طراجی شده است.

 

ویژگی های کلیدی مجموعه :

وجود تصویر زمینه های کاملا سه بعدی در مجموعه

رابط کاربری بسیار زیبا و شیک و جذاب

ارائه بدون تبلیغات آزار دهنده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود