آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Xenobot. Battle robots. 0.145b + data

Xenobot. Battle robots. یک بازی استراتژیک درباره کنترل ربات‌ها است که توسط یک بازیکن از ایستگاه فضایی کنترل می‌شوند.

سفینه فضایی غول‌پیکر پرومتئوس که از زمین ارسال شده بود تا به استعمار کپلر (نزدیک‌ترین سیاره قابل سکونت) بپردازد، زمان ترک مدار توسط موجودات ناشناخته از بین رفت. بعضی از ساکنان توانستند زنده بمانند. شما مسئولیت یک ایستگاه فضایی که به دور سیاره دشمن گردش می‌کند را بر عهده دارید.

شما باید به بخش‌هایی که قادر به تحقیق، تولید و ساخت ماشین‌های جنگی به نام Xenebot هستند دسترسی داشته باشید و مأموریت شما این است که از آن‌ها استفاده کنید تا متوجه شوید چه کسی پرومتئوس را نابود کرده و چه بلایی سر بقیه ساکنان آمده است. NIRA (هوش مصنوعی ایستگاه) در این مأموریت به شما کمک می‌کند.

ویژگی‌ها:

در بخش سازنده، به وسیله هزاران قطعه گوناگون تیمی از ربات‌های منحصربه‌فرد را بسازید

مسئولیت انواع مأموریت‌ها بر روی سیاره دشمن از جمله مأموریت‌های داستانی، جمع‌آوری منابع، عملیات شناسایی و گیم‌پلی شریکی را بر عهده بگیرید

شامل ارتقاء تحقیقات، قطعات و سلاح‌های جدید برای ربات‌ها

از روی نقشه به ساخت قطعات و سلاح‌های ربات‌ها بپردازید

قوی‌ترین ربات جنگجو را بسازید و در میدان نبرد با دیگر بازیکنان به مبارزه بپردازید

دارای ویژگی خلبان اتوماتیک، به تیمی از ربات‌ها یک هدف معرفی کنید و آن‌ها به صورت خودکار آن را انجام می‌دهند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود