آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Catastrophic Zombies! (Puzzle) v1.0.21

در بازی Catastrophic Zombies! (Puzzle) پنل‌ها را با یکدیگر تطبیق دهید تا به وسیله آن‌ها به زامبی‌ها حمله کنید! پنل‌ها را جابجا کنید تا سلاح بسازید و این آلودگی همه‌گیر را متوقف کنید! بی‌شمار زامبی در حال نزدیک شدن به شما هستند، به کمک سلاح‌های خود آن‌ها را شکست دهید. سرنوشت دنیا در دستان شما قرار گرفته است! این بازی دارای کنترل‌های ساده بوده و در آن نیازی به ثبت نام نیست!

همه‌چیز در یک روستای افریقایی کوچک اتفاق افتاد…

شما اعزام شده‌اید تا شیوع یک بیماری عجیب را بررسی کنید، اما چیزی که یافتید یک روستای پر از زامبی بود که در برابر چشمان شما به انسان‌ها حمله کرده و تکثیر می‌شوند!

نحوه بازی ساده است:

پنل‌ها را با پنل‌های کناری تعویض کنید

حداقل 4 پنل همرنگ را به صورت افقی یا عمودی با یکدیگر تطبیق دهید

سلاح‌هایی که ایجاد کرده‌اید را لمس کنید تا به زامبی‌ها حمله نمایید

ویژگی‌های بازی:

کنترل ساده لمس و کشیدن که انجام بازی را برای هر کسی ساده کرده است

گیم‌پلی ساده اما استراتژیک بازی به ساخت ترکیبی تشویقتان می‌کند. انجام بازی آسان، اما تسلط بر آن دشوار است!

یک دنیای واقع‌گرایانه که پر از زامبی‌های آویزان است را تجربه کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود