آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dream Treats – Match Sweets v1.3.7

در بازی پازل Dream Treats – Match Sweets خوراکی‌های خوشمزه را با یکدیگر تطبیق دهید!

این بازی از سازندگان بازی Frozen Free Fall به شما ارائه می‌شود و در آن به سفری مجازی در رستوران پارک‌های دیزنی سراسر دنیا عازم می‌شوید، خوردنی‌ها را با یکدیگر تطبیق می‌دهید و آن‌ها را سرو می‌کنید!

بیش از 100 مرحله جادویی را کشف کنید! به مایکی، مینی، آریل، بل و دیگران کمک کنید تا برای مهمانان گرسنه خوراکی‌های هوس‌انگیز سرو کنند. در پارک‌های دیزنی و استراحتگاه‌های اطراف دنیا رستوران‌گردی کنید، ترکیب‌های دیوانه‌وار اجرا کنید و به بهترین خدمتگذار تبدیل شوید.

ویژگی‌ها:

تعداد سه یا بیشتر از خوراکی‌های شیرین را با یکدیگر ترکیب کرده و برای مهمانان سرو کنید

تجربه شام خوردن به سبک دیزنی را در سراسر دنیا کشف کنید

با پازل‌های مختلف خوشمزه خود را به چالش بکشید تا سه ستاره را کسب نمایید

آیتم‌های افزایش قدرت را باز کنید و شتاب‌دهنده‌های شخصیت‌های دیزنی را آزاد نمایید

به مهمانان سریع‌تر خدمت‌رسانی کرده و جایزه‌های بزرگ بدست بیاورید

بیش از 100 چالش پر از آب‌نبات را انجام دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود