آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Delicious – Childhood Memories v7.0 + data

در بازی پازل خوشمزه Delicious – Childhood Memories از بهترین خاطرات کودکی خود لذت ببرید! آیا می‌توانید شگفتی کودک بودن را به خاطر بیاورید؟ اینکه دنیا چقدر جادویی و پر از شگفتی بود؟ لحظه اولین بوسه؟ لحظات دوست‌داشتنی دوران کودکی شخصیت بازی به نام امیلی را ضبط کنید و خاطرات خود را برای همیشه گرامی بدارید و از بازی لذت ببرید!

در این نسخه از بازی مشکل تصویر سیاه در ابتدای آن رفع شده است.

ویژگی‌ها:

از فصل ششم سری بازی‌های لذیذ مدیریت زمانی لذت ببرید

50 مرحله مدیریت زمانی هیجان‌انگیز و در عین حال آرامش‌بخش را در رستوران‌های دنج انجام دهید

در حالی که به کاوش خاطرات خود می‌پردازید، بشقاب‌های خوشمزه را برای مشتریان گرسنه سرو کنید

لحظات دوست‌داشتنی را ضبط کنید، مانند اولین ملاقات میان امیلی و بهترین دوستش به نام فرانسوا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • Salam az baziyaye khobeton besiyar mamnonam. In bazi baraye man b sorate tamam safe ejra nemishe moshkelesh chiye

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود