آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Slipped 1 Java – Icon Pack v1.5

Slipped 1 Java – Icon Pack یک مجموعه آیکان ساده و زیبا به رنگ قهوه است که متفاوت بوده و به دستورالعمل طراحی سبک متریال محدود نیست و به شما امکان می‌دهد در جمع برجسته باشید.

لطفاً اندازه آیکان‌ها را در لانچر موجود بر روی دستگاه اندرویدی خود بزرگتر کنید، این آیکان‌ها در اندازه بزرگتر عالی به نظر می‌رسند.

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 2590 آیکان سفارشی قهوه‌ای

بیش از 30 والپیپر اچ‌دی بر روی فضای ابری

آیکان‌های با کیفیت XXXHDPI در رزولوشن 192×192

امکان درخواست آیکان‌های ناموجود

می‌توانید یک آیکان دلخواه را از تصاویر انتخاب کرده و حتی آن‌ها را با Zooper Pro و یا KLWP استفاده کنید

پشتیبانی از آیکان‌های تقویم پویا

برای گزارش اشکالات می‌توانید از گزینه تماس استفاده کنید

ویژگی ماسک‌گذاری برای آیکان‌های ناموجود در مجموعه

دارای تعدادی آیکان جایگزین برای انتخاب (به عنوان مثال آیکان برنامه‌ها)

پشتیبانی از بیش از 22 لانچر مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود