آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Magic MixUp v13.284 + data

Magic MixUp یک ماجراجویی جادویی به سبک جورچین 3تایی است! حیوانات خانگی را جمع‌آوری کنید، معجون‌ها را ترکیب کنید، برچسب‌ها را پیدا کرده و در سرزمین پری‌ها با حل پازل‌های مختلف پیشروی کنید!

این بازی از سازندگان Agent Dash و Sugar Rush به شما ارائه می‌شود و در آن بایدحیوانات خانگی اسرارآمیز که در سفرتان به شما کمک خواهند کرد را جمع‌آوری کرده و ماجراجویی خود را در کتاب استیکر لونا ثبت کنید.

مأموریتتان شما را از یک روستای محقر به غارهای محسور کننده، یک سرزمین عجایب زمستانی و فراتر از آن می‌برد. این جادویی‌ترین بازی‌ای است که می‌توانید پیدا کنید!

ویژگی‌ها:

معجون‌های اسرارآمیز را ترکیب و تطبیق دهید

حیوانات خانگی دوست داشتنی با قدرت‌های جادویی را جمع‌آوری کنید

کتاب استیکر را پر کنید! آیا می‌توانید همه آن‌ها را پیدا نمایید؟

سعی کنید اژدهاهای افسانه‌ای را شکست دهید

دارای گرافیک محسور کننده طراحی شده با دست

در قلمرو زیبای پری‌ها به کاوش بپردازید

شامل بیش از 85 مرحله برای استاد شدن

می‌توانید با دوستان خود بازی کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود