آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Notes PRO v4.1.3 by Cubeactive Productivity

با استفاده از برنامه Notes می‌توانید به سرعت یادداشت‌برداری کنید، لیست کارها را ایجاد کنید و همه ایده‌ها و یادآوری‌های مورد نیاز خود را بنویسید. از ساختار پوشه‌ای برنامه استفاده کنید تا همه یادداشت‌های خود را سازماندهی نمایید. اگر به دنبال یک برنامه یادداشت‌برداری ساده و در عین حال قدرتمند با سبک طراحی متریال برای دستگاه اندرویدی خود هستید، این برنامه همانی است که به دنبالش می‌گردید.

ویژگی‌ها:

استفاده آسان، دفترچه بزرگ برای نوشتن یادداشت‌ها، بهینه‌سازی شده برای گوشی‌ها و تبلت‌ها

یادداشت‌ها را سازماندهی کنید، آن‌ها را در فولدرها و فولدرهای آرشیوی قرار دهید

یادداشت‌ها را همگام کنید، یادداشت‌ها را از طریق گوگل درایور بر روی چند دستگاه همگام کنید

دسترسی سریع، یک میانبر به صفحه خانگی خود اضافه کنید تا با استفاده از آن ویرایشگر را باز کرده و یادداشت‌های جدید اضافه کنید

یادآورها را به یادداشت‌های خود اضافه کنید و کارهای انجام شده را چک نمایید

با استفاده از مدیریت پشتیبان می‌توانید یادداشت‌های خود را ذخیره و بازیابی نمایید

پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، هلندی و اسپانیایی

بدون تبلیغات مزاحم با قابلیت پررنگ کردن، کج کردن و تغییر فونت یادداشت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود