آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Elevator 1.0

در بازی ساده و سرگرم‌کننده Elevator که از استودیوی بازی‌سازی Ketchapp به شما ارائه می‌شود باید سعی کنید مکعب را کنترل کرده و آن را به بالابر بعدی برسانید. برای انجام این بازی به زمان‌بندی و واکنش سریع نیاز دارید.

منتظر بالابر بعدی باشید

سپس بر روی صفحه لمس کنید

از بالابرهای بسته دوری کنید

از جواهراتی که جمع‌آوری کرده‌اید برای باز کردن شخصیت‌های جدید استفاده نمایید

در بازی پیشروی کرده و 5 مکان مختلف را کشف نمایید.

تا چه مسافتی می‌توانید جلو بروید؟ از سواری خود لذت ببرید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود