آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Flawless Hit: Stacking blocks. Retro games v1.2.2

Flawless Hit یک بازی مهارتی سرعتی است که انجام و یادگیری آن ساده و سریع می‌باشد! خود را برای یک بازی بی‌نقص به سبک پشته‌سازی که از بازی کلاسیک Stacker الهام گرفته آماده کنید.

بلوکی از چهار مکعب وجود دارد که از سمتی به سمت دیگر حرکت می‌کنند. شما باید صفحه را لمس کنید تا بلوک‌های متحرک را بر روی یکدیگر سوار نمایید و لایه‌ای دیگر بر روی پشته مکعب‌ها ایجاد کنید، اما اگر مکعب‌ها مستقیماً بر روی مجموعه مکعب‌های قبلی تراز نشوند، هر مکعب آویزانی که وجود داشته باشد، حذف خواهد گردید. اگر هم کاملاً خطا کنید و هیچ مکعبی روی هم قرار نگیرند، بازی به پایان می‌رسد.

یک نکته: با مکعب‌های سبز، آبی، سفید و صورتی می‌توانید امتیاز بالاتری کسب کنید!

 

ویژگی‌ها:

سرگرمی اعتیادآور و بی‌پایان

از یک تجربه کامل بر روی گوشی و تبلت اندرویدی خود لذت ببرید

هر روز بازی کرده و مشاهده کنید رتبه‌تان در جدول امتیازات بهتر می‌شود

اگر بی‌نقص عمل کنید، دستاوردهای فراوانی را آزاد خواهید نمود

دارای کنترل‌های روان و شهودی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود