آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Magnetic Detector v3.0

Magnetic Detector یک برنامه کاربردی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که به شما امکان می‌دهد میدان‌های مغناطیسی را به وسیله دستگاه اندرویدی خود شناسایی کنید.

گوشی‌ها، رایانه‌ها، فرستنده‌های سیگنال‌های مخابراتی و دیگر دستگاه‌ها یک میدان مغناطیسی قوی صادر می‌کنند که ممکن است به سلامتی مغز شما آسیب برساند!

پس از نصب این برنامه هنگامی که میدان مغناطیسی اطراف به میزان مشخصی رسید، دستگاه شروع به لرزش کرده و به شما یادآوری می‌کند که به یک میدان مغناطیسی قدرتمند وارد شده‌اید!

به عکس‌های خود واترمارک اضافه کرده و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

انگشت خود را بر روی تصاویر نگاه داشته و آن‌ها را به اشتراک بگذارید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود