آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

KeyCut v1.2.8

KeyCut برنامه‌ای برای تنظیم کردن کارها برای اجرا هنگام فشار دادن دکمه‌های MiKey/Pressy/Klick و یا دستگاه اندروید پوشیدنی شماست. تفاوت این برنامه با سایر برنامه‌های مشابه این است که دارای رابط کاربری تمیز می‌باشد.

در این نسخه از برنامه که به صورت آنلاک می‌باشد، این امکان وجود دارد که آن را به یک برنامه سیستمی تبدیل کنید که مجوزها و گزینه‌های بیشتری را فعال می‌کند و همچنین این قابلیت را دارد که از این برنامه در برابر برنامه‌های دیگر که می‌خواهند کنترل دکمه‌ها را بر عهده بگیرند محافظت کند.

این برنامه شامل برنامه اندروید پوشیدنی micro می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید با لمس صفحه دستگاه پوشیدنی خود گوشی هوشمندتان را کنترل کنید.

به وسیله این برنامه می‌توانید هر برنامه، میانبر و یا Activity، چراغ قوه، جعبه‌ابزار، حالت زنگ، بلوتوث، وای‌فای، چرخش خودکار صفحه نمایش، تنظیم خودکار روشنایی، برنامه‌های اخیر، کنترل رسانه‌، باز کردن نوار وضعیت و تنظیمات سریع را اجرا کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود