آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Tower Knights v1.1.44 + data

در بازی اکشن استراتژیک Tower Knights خود را برای یک نبرد حماسی آماده کنید! با استفاده از زرادخانه سلاح‌ها و طلسم‌های خود با انبوهی از دیوها و اورک‌ها به مبارزه بپردزید. سلاح‌های خود را با دقت انتخاب کنید، سریع فکر کنید تا نسبت به دشمنانتان پیشدستی کنید! با شمشیر خود ضربات سنگین وارد کرده و غول‌های شیطانی را از بین ببرید! از جادوی شاهزاده عاقلانه استفاده کنید تا طبقات جدید پر از سلاح ایجاد کنید، اژدهای با نفس آتشین را احضار کرده و برای نابود کردن جادوگران قاتلین را آزاد کنید! بر استراتژی دفاعی خود مسلط شوید، آیتم‌های افزایش دهنده قدرت را بدست بیاورید تا مهارت‌های جنگی اضافه کسب کنید و قلمرو خود را پس بگیرید!

ویژگی‌ها:

خود را در یک مبارزه افسانه‌ای و حماسی غرق کنید!

ده‌ها شخصیت، از جمله شوالیه قهرمان، جادوگر قدرتمند، شرور مخفی و شاهزاده جنگجو در برابر انبوهی از دشمنان چالش‌برانگیز!

دارای دنیاهای منحصربه‌فرد، قلمرو خود را از میان 4 دنیای پویا و شناور پس بگیرید

شوالیه خود را ارتقاء دهید، با همه سلاح‌ها، دفاع‌ها و قابلیت‌های جادویی جدید قدرتمندتر شوید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود