آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Logcat Extreame Pro v1.50

Logcat Extreme Pro یک برنامه پیشرفته برای خواندن گزارشات Logcat/Dmesg و ضبط Logcat است که به همراه مجموعه‌ای غنی از ویژگی‌ها و رابط کاربری مناسب ارائه می‌گردد.

توجه داشته باشید که از اندروید نسخه 4.1 به بعد هر برنامه Logcat برای نمایش لاگ‌ها به صورت صحیح نیازمند دسترسی روت می‌باشد.

ویژگی Logcat شناور به شما امکان می‌دهد تا هنگام کار با دستگاه خود این برنامه را به صورت شناور بر روی صفحه داشته باشید، که برای انجام تست‌ها عالی است! Logcat در یک پنجره به نمایش در می‌آید که می‌توانید آن را جابجا کنید، تغییر اندازه دهید و حتی مینیمایز کنید، دقیقاً مانند یک برنامه دسکتاپ.

ویژگی‌ها:

قابلیت خواندن، مکث و ادامه و ضبط گزارشات حتی در پس زمینه

می‌‌توانید گزارشات را از طریق ایمیل ارسال کنید

فیلترهای مختلف مانند سطح اولویت، فرمت و غیره را اعمال کنید

دارای جعبه جستجو برای فیلتر سریع

گزینه‌های فراوان برای پیکربندی Logcat

قابلیت خواندن پیام‌های اشکال‌زدایی کرنل (dmesg)

کنترل‌های شهودی برای دسترسی آسان به همه ویژگی‌ها

ویژگی جدید: Logcat برای هر برنامه!

پنجره شناور با قابلیت تغییر اندازه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود