آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Garden of Fear v1.4.1

شما در دخمه‌ای پر پیچ و خم بیدار شده‌اید، نمی‌دانید چرا آنجا هستید، تنها می‌دانید که اوضاع بدجور خراب است! تنها چیزی که در اختیار دارید یک چراغ قوه، کمی ذغال، قطب‌نما… و احساسی واقعاً بد در معده‌تان می‌باشد! آیا فکر می‌کنید که اعصابی فولادی دارید؟ و هیچ چیز شما را نمی‌ترساند؟

پس بازی ترسناک اول شخص سه‌بعدی Garden of Fear را بازی کنید و اجازه دهید در دنیای وحشت غوطه‌ور شوید! بهترین روش انجام این بازی این است که آن را هنگام تنهایی، خاموش بودن چراغ‌ها و با انداختن هدفون اجرا نمایید!

دخمه‌ای که شما خود را در آن گرفتار می‌بینید دارای 8 درب خروج می‌باشد، دو عدد بر روی هر سمت خارجی. تنها یکی از این درب‌ها به شما اجازه خواهد داد از این مارپیچ دیوانگی خارج شوید! هفت درب دیگر شما را به مرکز مارپیچ باز خواهند گرداند. نکته: از ذغال استفاده کرده و قبل از وارد شدن به هر درب، آن را علامتگذاری کنید.

ویژگی‌ها:

در حالت بازی ویژه SUCKER SPAWNS وحشت را تجربه کنید!

دارای جلوه‌های صوتی و گرافیکی ترسناک

جو سنگین و تأثیرگذار بازی

تولید تصادفی پیچ و خم: هیچ دو بازی‌ای شبیه هم نخواهند بود!

با هیولاهای مخوف مواجه شوید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • من اینو قبلا بازی کردم خیلی ترسناکه.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود