آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jungle Legend v1.0.066

در بازی پازل Jungle Legend همراه با الویس افسانه‌سازی کنید! دشمنان خود را در هم بشکنید و مأموریت خود را با موفقیت به پایان برسانید! دشمنان دیوانه را شکست دهید، حیوانات دست‌آموز زیبا را جمع‌آوری کنید و همراه هم اسرار پنهان را کشف نمایید.

نحوه انجام بازی: برای حذف بلوک‌ها تعداد سه یا بیشتر از هم‌رنگ‌ها را در یک خطر قرار دهید. وظایف هر مرحله را به وسیل تعداد حرکات محدود انجام دهید. هر اتصال برای ضربه به دشمنان به کار گرفته خواهد شد. قهرمانان خود را ارتقاء دهید، ویژگی‌ها و مهارت‌های منحصربه‌فرد جدید بدست بیاورید.

ویژگی‌ها:

بازی پازل جدید که یادگیری‌اش آسان اما تسلط بر آن چالش‌برانگیز می‌باشد

ده‌ها مرحله که به دقت طراحی شده‌اند، از لذت بی‌نهاین لذت ببرید!

گرافیک ویژه و شگفت‌انگیز که شما را به یک افسانه می‌برد

در یک دنیای اسرارآمیز با ظاهر فوق‌العاده غرق خواهید شد!

ترکیبی از سبک‌های بازی پازل و جورچین 3تایی

یار خود را پیدا کنید و آن را ارتقاء دهید

همه قهرمانان و قابلیت‌های ویژه آن‌ها را کشف کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود