آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Interlocked v1.2.1

به اندازه‌ای باهوش هستید تا بتوانید معما را کشف کنید؟

آیا آن پازل‌هایی که از چند بلوک چوبی تشکیل شده‌اند و جدا کردن آن‌ها از یکدیگر غیر ممکن به نظر می‌رسد را می‌شناسید؟ اگر جوابتان مثبت است، پس با بازی Interlocked نیز آشنا خواهید بود.

در هر مرحله از این بازی، به شما یک پازل سه‌بعدی منحصربه‌فرد داده می‌شود، هریک از این پازل‌ها از بلوک‌هایی تشکیل شده که یکدیگر را نگاه داشته‌اند. سعی آن‌ها را از یکدیگر جدا نمایید تا احساس ده برابر باهوش بودن پیدا کنید!

ویژگی‌ها:

پازل‌های سه‌بعدی چالش‌برانگیز و شگفت‌آور

دارای جوی سرد با موسیقی آرامش‌بخش

4 فصل چالش‌برانگیز برای شما تا آن‌ها را شکست دهید

بر اساس بازی فلش محبوب با همین نام که در سراسر دنیا توسط بیش از 20 میلیون نفر بازی شده است

شامل 18 دستاورد برای آزاد شدن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود