آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید
احتمالا می‌پسندید محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید

Jit Screen On v2.1

Jit Screen On یک مود جالب برای Xposed است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌هایی را انتخاب کنید تا در زمان‌هایی که آن برنامه‌ها در حال اجرا در پیش‌زمینه هستند، صفحه نمایش روشن باقی بماند. همچنین می‌توانید یک بار برای برنامه‌ای که در حال اجرا است از طریق اعلان مستقیماً روشن ماندن صفحه نمایش را فعال کنید. این کار بر روی تنظیمات شما تأثیری نداشته و می‌تواند در تنظیمات برنامه غیر فعال شود.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه حتماً Xposed framework باید بر روی دستگاه شما نصب شده باشد.

ویژگی‌ها:

انتخاب کنید که آیا صفحه نمایش تا زمان فعال بودن برنامه‌ مورد نظر شما روشن بماند و یا برای آن زمان تعریف کنید

مستقیماً از طریق نوار اعلان تنظیم کنید تا یک بار برای برنامه در حال اجرا صفحه نمایش روشن بماند

این برنامه از wakelock ها استفاده نمی‌کند

این برنامه تنظیمات سیستم را تغییر نمی‌دهد

در این نسخه از برنامه عملکرد آن بهبود یافته است

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود