آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

RAVENMARK: Scourge v1.17 + data

بازی RAVENMARK: Scourge که در آن فانتزی فوق‌العاده و استراتژی نوبتی با یکدیگر ترکیب می‌شوند را تجربه کنید!

این یک بازی جنگی نوبتی است که در آن قرار دادن نیروهای ارتش با استراتژی مناسب برای موفقیت ضروری به حساب می‌آید. نبردها دارای یک سیستمی می‌باشند که در آن متحدان و دشمنان در فاز جنگی همزمان آشکار می‌شوند. فرماندهان باید از پیش فکر کرده، و به جای واکنش به حرکات دشمن، آن‌ها را پیش‌بینی نمایند.

به وسیله کنترل‌های لمسی شهودی و سیستم مدیریت منحصربه‌فرد بازی بیشمار تاکتیک را زیر انگشتان خود کاوش کنید. با استفاده از سیستم آرایش می‌توانید تا حداکثر سه واحد از یک نوع را در یک گروه قرار دهید که به شما امکان می‌دهد قابلیت‌های ویژه آن‌ها را فعال کرده و دشمنان را سریع‌تر شکست دهید. سیستم مقاومت دستوراتی ارائه می‌کند که از هوش مصنوعی کمک گرفته و دردسرهای مدیریت کل ارتش را در هر بار از بین می‌برد. از این ابزار استفاده کنید تا استراتژی‌های جدید خود را توسعه داده و بر دشمنان غلبه کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود