آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crazy Sorting Factory v1.0.16

Crazy Sorting Factory یک بازی پازل سرگرم‌کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن باید اشیاء را در جعبه‌های صحصح قرار دهید تا بتوانید امتیاز کسب نمایید.

آیا می‌توانید استرس مرتب‌سازی هرچیزی که از نوار نقاله پایین می‌آید را تحمل کنید؟ در ایتدا ممکن است آسان به نظر بیاید، اما به زودی متوجه خواهید شد که دستانتان پر شده است. در مراحل مختلف بازی که درجه پیچیدگی و سختی‌شان افزایش پیدا می‌کند پیشروی کنید و مهارت‌های چند وظیفه‌ای خود را تمرین دهید.

در این نسخه از بازی دنیاها و مراحل جدیدی به آن افزوده شده است!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود