آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

کارایی گوشی خود را چند برابر کنید. نشانگر میزان باتری به درصد مدیریت و تمیز کردن رم گوشی مدیریت و تمیز کردن حافظه مدیریت مصرف اینترنت و وای فای

دانلود کنید
آگهی

آفرینک | دانلود اپلیکیشن اندرویدبرای تماشای آنلاین انیمیشن و کارتون بر روی موبایل و تبلت خود می‌توانید اپلیکیشن موبایل آفرینک را از این صفحه به‌سادگی دانلود کنید.

دانلود کنید
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Goodies Match 3 Puzzle v1.0.6

در قلمرو شگفت‌انگیز آب‌نبات و شیرینی‌های خوشمزه، در میان کوهستان‌های کارامل، و دشت‌های آب‌نباتی، یک اژدهای کوچک به نام دینو کیم زندگی می‌کند. او عاشق این است که در جزایر آسمانی سفر کرده و آب‌نبات و شیرینی جمع‌آوری کند. او حتی از سخت‌ترین موانع نیز هراسی ندارد و می‌تواند به راحتی موانع را از سر راهش برداشته و در هر شرایطی راهی پیدا کند.

در بازی Goodies match-3 شما فرصت دارید که نه تنها با دینو آشنا شوید، بلکه به بهترین دوست او تبدیل شوید! او با کمال میل شما را به سفری در جزایر آسمانی خواهد برد، به شما مکان‌های غیر منتظره فراوانی را نشان خواهد داد، درباره آب‌نبات و شیرینی چیزهای جالب بسیاری را خواهد گفت و نحوه جمع‌آوری آن‌ها را نیز به شما یاد خواهد داد. مانند یک دوست واقعی دینو در شرایط دشوار به شما کمک خواهد کرد تا دچار شکست نشوید!

در این بازی شما یاد می‌گیرید که دقت خود را بالا ببرید، پازل‌های چالش‌برانگیز را حل کنید و برای هر کاری راه حل پیدا نمایید.

این بازی به هر کسی مزه خواهد داد! نصب کنید تا خودتان متوجه شوید!

دیدگاه ها

پاسخ دهید