آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Mines & Magic v1.0.42

Mines & Magic بازی ماجراجویانه نبرد کارت‌هاست که در عین تفننی بودن استراتژیک می‌باشد. در این بازی در برابر بی‌شمار دشمن در حالت ماجراجویی تک‌نفره برای چند عصر به مبارزه بپردازید! کافی نیست؟ حالت جدید آرنا را امتحان کنید تا جنگ با دیگر بازیکنان را آغاز نمایید و نشان دهید چه کسی قدرتمندترین دست را دارد.

با ساخت استحکامات در برابر یورش دشمنان از قعه خود دفاع کنید. یک دیوار قوی و قلعه قدرتمند ضروری هستند! افزایش تولید جواهرات کلید برتری بر حریفتان است و این هم با قربانی کردن کارت‌های شما انجام می‌شود. زمانی که حاضر شدید، با تهاجم بی‌امان دشمنان خود را نابود کنید.

ویژگی‌ها:

زمانی که آفلاین هستید شارژ می‌شوید. بالاخره می‌توانید کمی استراحت داشته باشید!

می‌توانید با غول‌ها در هریک از درجات سختی گذشته دوباره مسابقه دهید

طلسم‌ها در میدان نبرد میتوانند با جواهرات خریداری شوند

برای راحتی شمارنده ستاره به هر غول اضافه گردیده

تنها راه برای برنده شدن نابود کردن قلعه دشمن است

اکثر صحنه‌های بازی بازسازی شده‌اند

هوش مصنوعی بازیکن کامپیوتر بسیار بهبود یافته

می‌توانید سطح خود را ارتقاء داده و جایزه‌های فوق‌العاده کسب نمایید

دارای تعداد فراوانی محیط‌ها و قلعه‌های متنوع برای آزاد کردن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود