آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Heroes Curse v2.0.6 + data

Heroes Curse عناصر سبک کلاسیک نقش‌آفرینی را با گیم‌پلی پر ضد و خورد ترکیب می‌کند. در این بازی در مراحل مختلف پیشروی کنید تا تجربه کسب نموده و رتبه قهرمان خود را افزایش دهید. قهرمانان خود را عاقلانه انتخاب کنید زیرا هریک دارای توانایی‌ها و نقص‌های مخصوص به خود می‌باشند.

این بازی از لحاظ گرافیکی خیره‌کننده و بسیار اعتیادآور بوده و بازیکنان تمامی سنین را به چالش خواهد کشید.

ویژگی‌ها :

شخصیت‌های حماسی برای انتخاب: جنگجو، جادوگر و کماندار

تجربه کسب کنید و سیستم خود را ارتقاء دهید

دارای درجه سختی افزایشی در مراحل (4 حالت)

سیستم به سبک نقش‌آفرینی کامل با غنائم تصادفی

بیش از صدها آیتم برای انتخاب و تجهیز شخصیت شما به آن‌ها

در بازی با شیاطین و هیولاها به نبرد بپردازید

مبارزه با غول‌ها در پایان هر مرحله

دستاوردها و جدول امتیازات

بهینه‌سازی شده برای اندروید نسخه 5 به بالا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود