آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Rust Bucket v21

Rust Bucket یک بازی پازل نوبتی به سبک کاوش در سیاه‌چال می‌باشد که مخصوص دستگاه‌های موبایل طراحی شده است. گیم‌پلی بازی سریع بوده و مرگ هیچ‌گاه دور نیست، پس یک بازی عالی برای رفت و آمدهای روزانه شما می‌باشد.

برای قدم برداشتن انگشت خود را بر روی صفحه بکشید، به سمت دشمنان بکشید تا حمله انجام شود. به همین سادگی، اما فکر نکنید که از آن بازی‌های تفننی است!

یک سیاه‌چال بی‌پایان را کاوش کنید، هرچه عمیق‌تر بروید چیزهای بیشتری برای کاوش وجود دارد. تعداد زیادی از انواع دشمنان با قوانین منحصربه‌فرد وجود دارد که باید بر آن‌ها غلبه نمایید.

ویژگی‌ها :

در مراحل پیشروی نمایید تا به یک غارتگر حرفه‌ای تبدیل شوید

دارای تله‌هایی که به صورت نوبتی باید از آن‌ها عبور کنید

می‌توانی از تله‌ها برای گرفتن دشمنان خود استفاده کنید!

سیاه‌چال‌های دارای تم‌های مختلف را کاوش کنید تا به اتاق‌های امتیاز بالا برسید

در جدول امتیازات در برابر دوستان خود رقابت کنید تا بهترین امتیاز را کسب نمایید

مراحل پازل و محتوای‌ بی‌پایان بیشتر به زودی ارائه خواهند شد

این تنها آغاز راه است!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود