آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Toca Blocks v1.0.0

به دنیای رنگارنگ Toca Blocks خوش‌آمدید، جایی که تخیل شما معمار می‌باشد!

این یک بازی منحصربه‌فرد به سبک ساخت دنیا است که به شما امکان می‌دهد دنیاهایی که تصور می‌کنید را ساخته و در آن‌ها به کاوش بپردازید. با دانلود و نصب این برنامه دیگر نیازی به پرداخت درون‌برنامه‌ای نیست.

دنیاها، خانه‌های درختی، موانع، سفینه‌های فضایی و بسیاری دیگر را بسازید! استخر، جزایر شناور، باغ و حتی یک قطار ایجاد کنید! دنیا را با صندلی، کتری و درها پرد کنید. ترکیبات جدید بلوک‌ها را امتحان کنید و چیزهای جدید بسازید! بلوک‌ها بارها شما را غافلگیر خواهند کرد.

قهرمانان را ملاقات کنید و عازم یک ماجراجویی شوید. با قابلیت‌های مختلف مانند بالا رفتن، پرواز و خرد کردن آن‌ها قادر خواهید بود خواص بلوک‌ها را کشف کنید و دنیایی که ساخته‌اید را کاوش نمایید. چگونه از قدرت‌های فوق‌العاده آن‌ها استفاده خواهید کرد؟

ویژگی‌ها:

هر بلوکی را با بلوک دیگر ادغام کنید تا مواد و الگوهای جدید ایجاد شود!

هر تعداد دنیا که خواستید ایجاد کنید، محدودیتی وجود ندارد!

قهرمانان را ملاقات کرده و قدرت‌های فوق‌العاده آن‌ها را کشف نمایید

با استفاده از سرِ پاک‌کن، بلوک‌ها را حذف کنید

ابزار مداد به شما کمک خواهد کرد با یک بار کشیدن تعداد زیادی بلوک ایجاد کنید!

دنیاها همیشه همزمان با خروج شما ذخیره خواهند شد

همه ترکیباتی که پیدا می‌کنید در نوار ابزار به صورت خودکار ذخیره می‌شوند

گیم‌پلی باز که در آن قانون و استرس وجود ندارد

دارای رابط کاربری مناسب کودکان

فاقد تبلیغات شخص ثالث و یا پرداخت درو‌ن‌برنامه‌ای

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود