Drag Racing Classic v1.6.72

Drag Racing Classic بازی کلاسیک مسابقات اتومبیل‌رانی درگ با نیترو را به اندروید می‌آورد! بیش از ۵۰ اتومبیل مختلف از بهترین خودروسازان سراسر دنیا را ارتقاء داده و سفارشی کنید و با استفاده از آنها مسابقه دهید.

از جدول امتیازات بالا رفته و نام خود را به عنوان یکی از مشاهیر جاودانه کنید! بازیکنان دیگر را به صورت آنلاین به چالش بکشید: به صورت یک به یک مسابقه دهید، با اتومبیل رقیب رانندگی کنید و یا به صورت زنده در مسابقات ۱۰ نفره شرکت نمایید.

آرزویتان این است که اتومبیل‌های فوق‌العاده با بیش از ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت را هنگام درگ ببینید؟ کدام‌یک از Skyline GT-R با ابهت، ۶۹′ Mustang کلاسیک، و یا BMW M4 جدید را به عنوان اتومبیل نهایی رانندگی خود انتخاب می‌نماید؟ اتومبیل رویایی خود را بخرید، برای بهبود عملکرد ارتقاء بخرید و مهارت‌های خود را در مسیرهای ۸۰۰ متری یا ۱۶۰۰ متری به نمایش بگذارید.

فکر می‌کنید رانندگی در یک خط مستقیم آسان است؟ سعی کنید بهترین تعادل میان قدرت و چسبندگی را پیدا کرده و در کلاس خود باقی بمانید. اتومبیل خود را تیون کنید و با شتاب به صوی پیروزی حرکت نمایید. برای هیجان بیشتر نیترو اضافه کنید، اما مراقب باشید دکمه را خیلی زود فشار ندهید! عمیق‌تر شوید و نسبت دنده‌های خود را تنظیم نمایید تا در ۱۰ سطح اتومبیل، میلی‌ثانیه‌های با ارزش را از دست ندهید.

مسابقه دادن ممکن است به اندازه کافی سرگرم‌کننده باشد، اما چالش نهایی در بخش آنلاین قرار دارد. شانه به شانه با دوستان خود و یا بازیکنان تصادفی از سراسر دنیا به رقابت بپردازید و یا به صورت زنده با ۹ بازیکن دیگر رقابت کنید. به یک تیم ملحق شوید تا به تبادل تیون‌ها بپردازید، در مورد استراتژی خود بحث کرده و دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید