آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Drag Racing Classic v1.6.72

Drag Racing Classic بازی کلاسیک مسابقات اتومبیل‌رانی درگ با نیترو را به اندروید می‌آورد! بیش از 50 اتومبیل مختلف از بهترین خودروسازان سراسر دنیا را ارتقاء داده و سفارشی کنید و با استفاده از آنها مسابقه دهید.

از جدول امتیازات بالا رفته و نام خود را به عنوان یکی از مشاهیر جاودانه کنید! بازیکنان دیگر را به صورت آنلاین به چالش بکشید: به صورت یک به یک مسابقه دهید، با اتومبیل رقیب رانندگی کنید و یا به صورت زنده در مسابقات 10 نفره شرکت نمایید.

آرزویتان این است که اتومبیل‌های فوق‌العاده با بیش از 1000 اسب بخار قدرت را هنگام درگ ببینید؟ کدام‌یک از Skyline GT-R با ابهت، 69′ Mustang کلاسیک، و یا BMW M4 جدید را به عنوان اتومبیل نهایی رانندگی خود انتخاب می‌نماید؟ اتومبیل رویایی خود را بخرید، برای بهبود عملکرد ارتقاء بخرید و مهارت‌های خود را در مسیرهای 800 متری یا 1600 متری به نمایش بگذارید.

فکر می‌کنید رانندگی در یک خط مستقیم آسان است؟ سعی کنید بهترین تعادل میان قدرت و چسبندگی را پیدا کرده و در کلاس خود باقی بمانید. اتومبیل خود را تیون کنید و با شتاب به صوی پیروزی حرکت نمایید. برای هیجان بیشتر نیترو اضافه کنید، اما مراقب باشید دکمه را خیلی زود فشار ندهید! عمیق‌تر شوید و نسبت دنده‌های خود را تنظیم نمایید تا در 10 سطح اتومبیل، میلی‌ثانیه‌های با ارزش را از دست ندهید.

مسابقه دادن ممکن است به اندازه کافی سرگرم‌کننده باشد، اما چالش نهایی در بخش آنلاین قرار دارد. شانه به شانه با دوستان خود و یا بازیکنان تصادفی از سراسر دنیا به رقابت بپردازید و یا به صورت زنده با 9 بازیکن دیگر رقابت کنید. به یک تیم ملحق شوید تا به تبادل تیون‌ها بپردازید، در مورد استراتژی خود بحث کرده و دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود