آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Explain 3D: Jurassic world v1.0 + data

در بازی Explain 3D: Jurassic world دنیای دایناسورها را کاوش کنید، بزرگترین و خطرناکترین دایناسورها را ملاقات نمایید و حقایق جالبی را درباره کوجودات ماقبل تاریخ یاد بگیرید.

همه چیز به صورت سه‌بعدی به همراه انیمیشن‌های متنوع و افکت‌های گرافیکی و صوتی عالی به شما ارائه می‌شود.

ویژگی‌ها:

دنیای سه‌بعدی بزرگ پر از دایناسورها که باید کاوش کنید

11 دایناسور در دانشنامه تعاملی بازی شرح داده شده‌اند

محیط‌ سه‌بعدی تعاملی با محتوای آموزشی، اطلاعات و انیمیشن‌ها

دارای رابط کاربری شهودی و ساده با استفاده آسان

حقایق، توضیحات و اطلاعات متنوع درباره دایناسورها

شامل مدل‌های سه‌بعدی و انیمیشن‌ها

با این بازی آموزش را جذاب‌تر و جالبتر تجربه کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود