آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

PipSpin v1.0

PipSpin یک بازی کلاسیک به سبک پازل اکشن است که مهارت‌های زمان‌بندی، دقت و عکس‌العمل شما را محک می‌زند. با بهترین همزمانی با موانع متحرک بچرخانید تا سطح خود را افزایش داده و همه 10 مرحله چالش‌برانگیز بازی را بتوانید به پایان برسانید.

ویژگی‌ها:

کنترل‌های ساده چپ/راست

بازی اکشن تحریک‌کننده مغز با پازل تشخیص الگو

گرافیک ساده برداری به سبک کلاسیک

منوی یکپارچه با صحنه بازی برای تجربه گیم‌پلی سریع

دارای تم‌های تک‌رنگی روشن با قابلیت سفارشی‌سازی

این نسخه از بازی فاقد تبلیغات می‌باشد

بر روی لوله اشعه کاتودی لمس کنید تا رنگ عوض شود

توسعه‌دهنده را پشتیبانی کنید تا بتواند بازی‌های بیشتری بسازد!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود