آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Arcane Knight v2.2

سربازان بازگشته‌اند و به غارت روستاها و شهرها مشغولند. حتی تعداد بیشتری از همه طرف در حال ورود هستند. بدتر از همه اینکه ارتش ما شکست خورده است!

ما تنها امید باقی‌مانده برای قلمرو هستیم. یک گروه کوچک از شوالیه‌های ممتاز که به صورت سری آموزش دیده‌اند.

در بازی Arcane Knight حالا نوبت شماست تا به انجام وظیفه بپردازید. زره خود را بپوشید، شمشیر خود را ببندید، جادوهای مرگبار خود را آماده کنید و بر اسب خود سوار شوید. زمان شماست میدان جنگ را تقویت کنید.

 

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی مبارزه به صورت سوار بر اسب

دارای کنترل‌های ساده و شهودی

امکان توسعه شخصیت بازی

انواع آیتم‌ها و افزایش‌دهنده قدرت

محیط بازی با تم قرون وسطا

گرافیک سه‌بعدی با کیفیت

تعداد فراوانی از دستاوردها

 

تغییرات نسخه 2.2 :

پشتیبانی از چند زبان در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • هنوز دارم دان میکنم نمیدونم چجوریه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود