آگهی

ردیاب شماره موبایل افراد رو نقشه بدن نیاز به Gps، ردیابی و کنترل از از راه دور ، با وارد کردن شماره موبایل، نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی، قیمت این نرم افزار ردیاب شماره موبایل تنها 5000 تومان میباشد

اطلاعات ببیشتر
آگهی

بازی رایگان بیلیارد ایرانی هشت امکان بازی یک به یک با کاربران ایرانی امکان بازی با دوستان خود همراه با مسابقات (تورنامنت های) میلیونی درون بازی به صورت ماهیانه و چندین امکانات جذاب دیگر امکان نصب بر روی سیستم عامل اندروید دارای مجوز رسمی از بنیاد بازی های رایانه ای

دانلود برای اندروید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی» . بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای کودکان است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد آنها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Warhammer: Arcane Magic v1.1.0.9

Warhammer: Arcane Magic یک بازی تخته‌ای تاکتیکی نوبتی است که حتی کارکشته‌ترین بازیکنان را نیز به چالش می‌کشد. این بازی توسط بازی‌ساز مستقل به نام Turbo Tape Games توسعه داده شده که تاریخچه بازی‌سازی آن به دوران آغاز بازی‌های رایانه‌ای باز می‌گردد.

این بازی در دنیایی فانتزی اتفاق می‌افتد و شما سفر خود را در مکان‌های افسانه‌ای Warhammer خواهید دید و به ساخت جادوها، جادوگرها و طلسم‌ها می‌پردازید. شما حداکثر سه جادوگر می‌توانید به درون بازی بیاورید، و برای هریک از اینها می‌توانید تصمیم بگیرید کدامیک از طلسم‌ها و تومارها را بر اساس مدرسه جادوگری وارد بازی کنید. هریک از کمپین‌ها شامل ۸ مرحله بوده و به شما یک جادوگر جدید جایزه می‌دهد.

همچنانکه انتخاب می‌کنید که کدام‌یک از طلسم‌ها را فعال می‌کنید، قدرت خود را با دقت اندازه‌گیری کنید تا نوبت شما بهینه شود. تکیه‌گاه‌های سری، منابع حیاتی جادو در هر مرحله هستند که قدرت شما را بازیابی کرده و افزایش می‌دهند. درنظر داشته باشید که چگونه بادهای جادویی طلسم‌های شما را تحت تأثیر قرار می‌دهند و اقدامات خود را بادقت انتخاب کنید، زیرا دشمن بی‌رحم است.

در سفر خود شما به گنجینه‌های قدیمی خواهید رسید که شامل آیتم‌های قدیمی هستند که به شما امکان می‌دهد کنترل بیشتری بر انرژی خود داشته باشید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید