آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

UNCHARTED: Fortune Hunter™ v1.2.2

UNCHARTED: Fortune Hunter™ بازی اصلی اکشن-پازل ماجراجویانه است که ماجرای تعقیب ناتان دریک برای کشف گنجینه‌های مفقود شده بدنام‌ترین دزدان دریایی، ماجراجویان و دزدان تاریخ را دنبال می‌کند.

 

ویژگی‌ها :

از هوش خود استفاده کنید تا بیش از 200 پازل مختلف را حل نمایید

در 6 ماجراجویی مختلف افسانه‌های تاریخ را دنبال کنید

به استاد شکارچی شانس تبدیل شده و بیش از 50 گنج پنهان در 4 دنیا را جمع‌آوری کنید

با سالی همکاری کنید تا موجودی پیوسته غنائم قاچاق را حفظ نمایید

جوایز و لباس‌هایی که بازی را تغییر می‌دهند را برای پیشبرد ماجراجویی‌های خود آزاد کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود