آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Supercan Canyon Adventure v1.0.2

پیش نیاز : اندروید 2.2 و بالاتر

اولین قهرمان بچه ترکیه هم اکنون برای اندرویدها !
Supercan با راکتی که خود ساخته و بر پشتش قرار داده است و هم اکنون می بایست از دست کاراکتر بد داستان Karacan فرار کند . برای کمک کردن به او کافیست تا با پیدا کردن راه دررو ، از رسیدن ربات های خطرناک به او جلوگیری کنید . به دور ترین مکانی که می توانید پرواز کرده و بیشترین الماس ها را جمع آوری کنید .

hajm حجم : 12.85 مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • فوق العاده هستید عاشقتونم می بوسم تمام شما آندرویدها رو
    من مخلصتونم با این سایت تون فدایی دارید

  • آندروید ها همـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیشه بهترین….

  • برای rayنصب کردم عالی بود ممنون

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود