آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Smashing The Battle v1.09

Smashing The Battle یک بازی اکشن شاهکار است! از اکشن کلاسیک آرکید بر روی دستگاه موبای خود لذت ببرید! این بازی دارای دو قهرمان و گیم‌پلی جذاب می‌باشد.

در سال 2085 یک مجتمع وسیع قربانی یک حادثه هک عظیم می‌شود. در اثر هک، ربات‌ها شروع به حمله به کارگران سایت می‌کنند. حالا نوبت شماست تا با دو قهرمان خود شاهد ماجرا باشید و دو داستان را کشف نمایید!

 

ویژگی‌ها :

دو قهرمان با دو داستان مختلف

دو سبک بازی منحصربه‌فرد برای هریک از قهرمان‌های بازی با چالش‌های جدید

80 حالت چالش برای محک زدن مهارت‌های بازی شما

کنترل‌های مجازی بهینه‌سازی شده برای دستگاه‌های موبایل

لباس‌های خیره‌کننده برای سفارشی‌سازی شخصیت‌های شما

سیستم ارتقاء که شخصیت‌های شما را قدرتمندتر می‌کند

اسناد سری که شامل داستان‌هایی اسرارآمیز از گذشته می‌باشند

کارهای هنری از هنرمندان بااستعداد برای آزاد کردن توسط چالش‌های اختیاری!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود