آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Leap of Fate v1.1.5 + data

Leap of Fate یک بازی نقش‌آفرینی سایبرپانگ با سرعتی دیوانه‌وار است که درباره غلبه بر ترس‌های شما و رسیدن به سرنوشت می‌باشد. در نیویورکی که در آن جادو واقعی است، شما در نقش یک جادوگر بازی می‌کنید که باید قدرت‌های باورنکردنی را توسعه داده تا بتواند با سرنوشت مقابله نماید. آیا می‌توانید در آزمایشات دوام بیاورید؟

 

ویژگی‌ها :

یک بازی اکشن به‌‌شدت سریع را نجربه کنید که بر اساس قابلیت ویژه نامرئی شدن ساخته شده است

از طریق سیستم نوآورانه درختان مهارت که به صورت تصادفی ایحاد می‌شوند بیش از صد مهارت جادویی را ارتقاء دهید

داستان عمیق و شدید چهار شخصیت بازی که از طریق صحنه‌های سینمایی زیبا بیان می‌شوند را کشف نمایید

یک دنیای سایبرپانک مدرن و فانتزی شامل آزمایشگاه‌های سایبرنتیک، کوچه‌های تاریک و جوامع مخفی را کاوش کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود