بازی زنده ماندن در جزیره ای که تابش های اتمی دارد آیکون

Radiation Island

بازی زنده ماندن در جزیره ای که تابش های اتمی دارد
4.1 (2270) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ماجراجویانه

Radiation Island یک بازی ماجراجویانه به سبک بقاء است، جایی که شما در یک محیط وسیع و آزاد سرنوشت خود را می‌سازید. به عنوان بخشی از آزمایش فیلادلفیا شما در یک واقعیت موازی گیر افتاده‌اید. این دنیای جدید و اسرارآمیز را با همه غافلگیری‌هایش کشف نمایید. از همه چیزهایی که می‌یابید استفاده کنید تا در آن دوام بیاورید و پازل‌ها را حل کنید تا بتوانید به دنیای واقعی بازگردید.

در یک محیط زیبا با مناظر وسیع مسیر خود را دنبال کنید. جنگل‌های بزرگ که سکونتگاه گرگ‌های خطرناک، خرس‌ها و شیرهای کوهی می‌باشند را کاوش کنید. روستاهای متروکه و اردوگاه‌های نظامی را بررسی کنید تا ابزار حیاتی، سلاح‌ها و سرنخ‌هایی به اسرار این دنیا را پیدا کنید. حتی می‌توانید شیرجه بزنید و شنا کنید، البته اگر از دست تمساح‌های گرسته جان سالم بدر ببرید!

حیوانات وحشی و ماهی‌ها را شکار کنید و یا میوه‌ها را بچینید تا بر گرسنگی خود غلبه نمایید. برای بدست آوردن منابع و ساخت سلاح، ابزار و وسایل نقلیه ابتدایی به معدنکاری بپردازید.

چرخه کامل شب و روز را تجربه کرده و با خطرات تاریکی و سرما روبرو شوید.

 

تغییرات نسخه 1.2.3 :

اضافه شدن آموزش ها در بخش ها متختلف

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.4 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.2.3
  • اندازه : 28M
  • این برنامه برای اجرا نیاز به دانلود دیتا دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/06/30

آموزش‌های مرتبط

آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو

اگر می‌خواهید بازی‌های دیتا دار را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید ولی شیوه نصب آن‌ها را نمی‌دانید این آموزش را دنبال کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود