Final Cut: Fade (Full) v1.0 + data

در بازی ماجراجویانه Final Cut: Fade (Full) دو عدد از بزرگترین استودیوهای فیلم در هالیوود یک بار دیگر در حال فشردن گلوی یکدیگر هستند، که احتمالاً برای بار آخر می‌باشد. دوست شما به نام برنارد، در حال بررسی شایعه‌های عجیب و غریبی درباره یک پرونده بود و از شما درخواست کمک کرد. البته زمانی که شما به مکان او رسیدید، او را به عنوان یک گل میخ مرده پیدا کرده و خود را در میان اسرار یک قتل می‌یابید!

آیا هرکسی همانی است که واقعاً به نظر می‌رسد؟ بازیگران معروف به این هستند که درون نقش خود می‌روند، اما آیا اینجا کسی قدرت آن را دارد که هویت خود را تغییر دهد؟ برای جلو ماندن در این بازی مرگبار به چشمانی تیزبین و همه نیروی عقل خود نیاز خواهید داشت.

سرنخ‌هایی که شریک شما بر جای گذاشته را دنبال کنید، از طریق صحنه‌های اشیاء پنهان مجموعه‌ای از مظنونان را ردگیری نمایید تا به حقیقت دست پیدا کنید.

از یک لنز دوربین محسور شده استفاده کنید تا پازل‌ها و بازی‌های کوچک انحرافی را حل نمایید.

هزاران اشیاء پنهان را بیابید، و ده‌ها بازی کوچک و پازل مختلف را حل نمایید. در این نسخه از بازی به تمامی جوایز شگفت‌انگیز و گیم‌پلی اضافه دسترسی خواهید داشت.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود