آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Masha rescues grandma PRO v1.1

زمانی ماشا در کلبه‌ای بود که در جنگل قرار داشت. یک روز ماشا نامه‌ای از مادربزرگش دریافت کرد، که در آن مادربزرگش او را دعوت کرده بود به ملاقاتش بیاید و کیک بخورد.

در بازی Masha rescues grandma PRO شما در نقش ماشا بازی کرده و وظیفه شما این است که عازم یک ماجراجویی در میان جنگل شوید و خود را به مادربزرگتان برسانید. در مسیر خود شما با انواع موجودات افسانه‌ای مانند آب در باتلاق، جنگل، اجنه، کوتوله زیرزمینی، گرگ بد و شخصیت‌های فوق‌العاده دیگر ملاقات خواهید کرد.

 

ویژگی‌ها :

گرگ شرور می‌خواهد مانع رسیدن شما به مادبزرگ محبوبتان شود

یک بازی خوب که به 14 زبان مختلف ترجمه گردیده است

ماشا با یک کلاه قرمز زیبا عازم ماجراجویی خواهد شد

آیتم‌ها را بردارید و آن‌ها را با همدیگر ترکیب نمایید

در مکان‌های زیبا و مختلف از کلبه‌ها، جنگل، باتلاق و …. سفر کنید

می‌توانید از گرگ شیطانی فرار کرده و یا با او به مبارزه بپردازید

انواع بازی‌های کوچک را انجام دهید که در آن‌ها باید اشیاء را جابجا نمایید

از گرافیک، صدا و انیمیشن زیبای بازی لذت ببرید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • چطور در قفل کلبه رو باز کنم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود