آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

My Fishing Advisor v2.073

موقیت در ماهیگیری شانسی نیست، بلکه بحث تصمیم‌گیری صحیح می‌باشد. بسته به زمان سال، مکان، شرایط آب و هوایی و آب، باید ساختار، پوشش و عمق مناسب را برای گونه‌های هدف خود انتخاب نمایید. سپس باید طعمه و تکنیک درست برای گرفتن ماهی را برگزینید. برنامه My Fishing Advisor در این موارد به کمک شما خواهد آمد.

 

ویژگی‌ها :

رابط کاربری کاملاً جدید، با یک لمس به بخش مربوطه بروید

می‌توانید مکان‌های ماهیگیری را با ویژگی‌هایشان ذخیره نمایید

با ثبت نام از طریق صفحه نتظیمات می‌توانید از اطلاعات پشتیبان بگیرید

مکان‌ها را در یک لیست مرتب شده بر اساس نزدیکی یا منظره ماهیگیری ببینید

همه مکان‌ها را در نقشه به صورت علامت‌گذاری شده مشاهده کنید

در صورت فعال بودن جی‌پی‌اس می‌توانید دائماً فاصله و جهت تا مکان‌ها را ببینید

تقریباً تمامی کارکردهای برنامه اکنون سریعتر از گذشته گردیده است

بهبودهای جزئی در برنامه به عنوان مثال صفحه شرایط استفاده را تنها یک بار می‌بینید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود