آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Phantasmat: Behind the Mask v1.0 + data

در بازی ماجراجویانه Phantasmat: Behind the Mask شما از یکی از خویشاوندان خود دعوت‌نامه‌ای برای یک مهمانی خانوادگی دریافت می‌کنید. مدت زیادی است که آنها را ندیده‌اید، اما زمانی که به منزل می‌رسید به سرعت متوجه می‌شوید که به اصطلاح خانواده شما عجیب و غریب‌تر از چیزی که به یاد دارید رفتار می‌کنند. عمارت قدیمی به تعمیر جدی نیاز دارد، و به نظر می‌رسد همه به خاطر گذشته اینجا نیستند.

هر خانواده مقداری اسکلت در گنجه خود دارد، اما مال شما ممکن است رکورد جهانی را بشکند. آیا شب را به صبح خواهید رساند و یا آخرین شب شما بر روی زمین است؟

آیا می‌توانید ارواح خانواده خود را شکست دهید؟ اشباح کینه‌توز را در صحنه‌های اشیاء پنهان شکست دهید.

با حل کردن انواع پازل‌های ترسناک و بازی‌های کوچک شبح‌زده دشمن خود را ردگیری نمایید.

در محتوای اختصاصی چیزی که خانواده پنهان می‌کرده را کشف کرده و از اسب‌های کلکسیونی، دستاوردهای ویژه و بسیاری دیگر لذت ببرید!

هزاران اشیاء پنهان را بیابید و ده‌ها پازل و بازی کوچک را حل کنید. در این نسخه از بازی به تمامی جوایز شگفت‌انگیز و گیم‌پلی اضافه دسترسی خواهید داشت!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود